Madhava Organic torby ozdobne Nektar z agawy – Light, 23,5-Uncja Butelki (zestaw 6)

Madhava nektaru z agawy jest w pełni naturalna wymiana cukru wytwarzanego z soku

z Blue Weber roślin agawy. Jest to prosty roślin na żywność, która jest zdrową filtracja wody alternatywą dla wysoko przetworzonych cukru i sztucznych słodzików. Nasze światła Agave jest łagodny; dodaje słodyczy bezsztucznych słodzików. Nasze światła Agave jest łagodny; dodaje słodyczy bez smaku co pomysł na ciepłe i zimne napoje, pieczywo i desery.

Doskonały substytut cukru! Opierając

się u podnóża

Boulder, Colorado, Madhava naturalne substancje słodzące

świadczy 100% czysty Rocky Mountain Kochanie przez prawie cztery dekady. Od 2002 roku zaoferowaliśmy narodu

wiodącą marką organicznych nektaru dla-sklepu.com.pl z agawy. Ponieważ Madhava pionierem i rozpoczął agawy kategorii nektar w USA, mamy długoletnie, znaczące relacje z plantatorów i producentów w Meksyku.

To gwarantuje nam najwyższą jakość, najlepsze w smaku nektaru z agawy wyłącznie

z Blue roślin agawy.
Amazon Sales Rank: # 468 w spożywczy i marki Gourmet Food: Model Madhava: 543686 Wydany: 2008-02-14 Ilość przedmiotów: 6 Cechy leczenie kanałowe Kraków szĂłstkÄ, 23,5 uncji (w sumie 141-Ounces) Niski glikemiczny i GMO Darmowe Certified Organic USDA, wegańskie, koszerne i glutenu prawne Wygląd opakowania produktu oraz materiałów może zawierać więcej i

inne informacje niż to, co jest wyświetlane na naszej stronie internetowej. Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na prezentowanych informacji i że zawsze czytać etykiety, ostrzeżeń i wskazówek przed użyciem lub spożywania produktów. Zapoznaj się z naszą pełną zrzeczenie się poniżej.