Super Hero Squad: Meet the Super Hero Squad! (Marvel Czytelnicy Super Hero Squad)

Nadszedł czas na Squad Marvel

Super Hero „Hero Up” i zachować świat bezpiecznym od złych facetów! Ten tętniący

życiem, pełen akcji na początku czytelnika prezentujepomocne Opinie klientów 16 leczenie kanałowe Kraków z 16 osób uznało tę recenzję za pomocną. 3,5 rok.

stary kocha By Suzy-Q Moje 3,5 rok życia, który jest w super bohaterów reklama internetowa teraz, kocha książki. Opisuje on na każdej stronie, każdego z 18 super bohaterów, które tworzą Super Hero Squad. Mamy tę książkę wiele razy, i nieoczekiwanie, nie przeszkadza mi czytanie w kółko. Jeśli Twoje dziecko lubi super bohaterów, to jest dobry. 6 z 6 osób uznało tę recenzję za

pomocną.

wielkie intro do superbohaterów By 2boyzmom moim 2,5 roku stara kocha superbohaterów, ale

jestem trochę pruderyjny uzdatniacze do wody o przemocy w większości superbohaterów kreskówek, więc kazałem to, czy była stonowana wystarczy na 2 roku życia. To jest świetne.

Mój syn i ja może go czytać w kółko i mówić o nowych rzeczy torby ozdobne za każdym

razem. Chodzi

również o superbohaterach … nie czarne charaktery, więc nie ma koszmary po storytime.

wielką

książeczkę! 6 z 6 osób uznało tę recenzję za pomocną. niesamowite książki F.

Johnson My 4 1 / 2 lat kocha filtracja wody tę książkę. Czytaliśmy go tyle razy, że

ma to na pamięć. Gorąco polecam tę książkę dla każdego, kto jest fanem Super Hero Squad Zobacz wszystkie 6 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 5275 w Książki Opublikowany: 2010-04-01 Język oryginału: angielski Ilość przedmiotów: 1 Wymiary: 9,00 „hx 0,25” wx 6,00 „l, 0,18 kg Oprawa: miękka 32 stron Funkcje ISBN13: 9780316055727 Stan: Nowy Uwagi:.. NOWY Z WYDAWCA 100% satysfakcji Śledzenie znajdujące się w większości zleceń kupna z Confidence Miliony sprzedanych książek!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.